Pochówek zwierząt domowychKonik Nowy pod Warszawą
OPŁATY

OPŁATY PIELĘGNACYJNE


Co roku pobieramy opłatę pielęgnacyjną za utrzymanie grobu. Opłata jest pobierana na naszym cmentarzu głównie podczas Międzynarodowego Dnia Pamięci o Zwierzętach w każdą pierwszą niedzielę października. Zachęcamy do odwiedzenia cmentarza zwłaszcza w tym dniu. Opłatę pielęgnacyjną pobieramy w danym roku za zwierzęta pochowane do dnia 30 czerwca lub w latach poprzednich. W przypadku pochowania po 1 lipca opłata jest pobierana w każdym następnym roku kalendarzowym. Opłata pielęgnacyjna wynosi 70 zł. W 2018 roku Dzień Pamięci o Zwierzętach przypada na starym cmentarzu 7 października (niedziela), natomiast na nowym cmentarzu będzie obchodzony tydzień wcześniej, czyli 30 września (niedziela). Należność można przekazać na nasze konto firmowe z podaniem w tytule zapłaty numeru kwatery oraz imienia zwierzęcia

POCHÓWEK ZWIERZĄT - OPŁATY


W przypadku, kiedy zwłoki zostaną przywiezione na cmentarz przez właściciela, koszt pochówku wynosi:

  • koty i inne małe zwierzęta (do 20 kg)300 PLN 
  • duże zwierzęta domowe powyżej 20 kg400 PLN 
  • duże zwierzęta domowe powyżej 40 kg500 PLN 
  • dochowanie zwierzęcia do już istniejącej kwatery(poniżej 20 kg)150 PLN 
  • dochowanie zwierzęcia do już istniejącej kwatery(powyżej 20 kg)250 PLN 

W razie potrzeby przyjedziemy do domu lub do przychodni weterynaryjnej. Koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości. Oferujemy transport z terenu całego kraju.


ZASADY FUNKCJONOWANIA FIRMY w PDF


USŁUGI KAMIENIARSKIE

Współpracujemy z zaprzyjaźnionym zakładem kamieniarskim, który wykonuje nagrobki z kamienia i granitu. Ceny ustalane są indywidualnie. Niektóre wzory można obejrzeć w galerii zdjęć.